یکشنبه, 19 خرداد 1398 - 07:38

در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی

کلنگ 16 مدرسه در مناطق سیل زده استان لرستان با حضور امام جمعه پل دختر، معاون استاندار لرستان، مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، عضو هیات عامل، مدیران و مسئولان بانک پاسارگاد به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، کلنگ دو مدرسه در منطقه معمولان و پل دختر به نمایندگی از 16 مدرسه در دست ساخت این استان، به زمین زده شد که در مجموع 50 کلاس درس برای دانش آموزان مناطق سیل زده فراهم خواهد کرد. در این مراسم آقایان حجت الاسلام سید محسن موسوی امام جمعه پل دختر، مهندس مرادپور معاون عمرانی استاندار لرستان، زینی وند مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، دوستی عضو هیات عامل بانک پاسارگاد و مدیران و مسئولان این بانک حضور یافتند.

بانک پاسارگاد ساخت 16 مدرسه مناطق سیل زده لرستان

امام جمعه پل دختر، با اشاره به اقدامات انجام شده در مناطق سیل زده، عنوان کرد: از اینکه بانک پاسارگاد در امر آموزشی این میزان احساس مسئولیت می کند و آموزش و پرورش را زیربنای توسعه کشور می داند، قدردانی می کنیم و مردم قدرشناس و شهیدپرور استان لرستان از این بابت از بانک پاسارگاد تشکر می کنند.

معاون استاندار لرستان با قدردانی از اقدامات مجدانه بانک پاسارگاد در ساخت مدارس در مناطق سیل زده استان و رویکردهای سازنده مدیرعامل این بانک، اظهار داشت: ۱۶پروژه مدرسه سازی در مناطق سیل زده استان لرستان توسط بانک پاسارگاد در پل دختر و دمرود کلنگ زنی شد و عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان با اشاره به جانمایی و انجام مراحل اداری ساخت 16مدرسه در استان لرستان گفت: بانک پاسارگاد انجام تعهدات خود را در مناطق سیل زده آغاز کرده است که بسیار مسئولانه، ساخت این مدارس در اسرع وقت را پیگیری می کند. در این استان 115 مدرسه با ظرفیت 314 کلاس در اثر وقوع سیل غیرقابل استفاده شده و 333 کلاس نیاز به تعمیر دارد.

اسماعیل دوستی، عضو هیات عامل بانک پاسارگاد با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در نماز عید فطر مبنی بر تسریع در ساخت مدارس در مناطق سیل زده، اظهار داشت: بانک پاسارگاد وظیفه خود دانسته که با پیگیری مستمر، به ایفای مسئولیت های اجتماعی خود در این مناطق بپردازد و ساخت و بازسازی مدارس آسیب دیده در این مناطق را در اولویت قرار داده است.

وی ادامه داد: پس از وقوع سیل، در جلسه ای با حضور اعضای هیات مدیره بانک، مقرر شد که در سال جاری، کل بودجه تبلیغاتی بانک، صرف بازسازی و ساخت مدارس تخریب شده در مناطق سیل زده شود.

وی با تشریح رویکرد های توسعه محور بانک پاسارگاد جهت بازسازی و ساخت مدارس تخریب شده در مناطق سیل زده، تصریح کرد: ساخت مدرسه شهید ویس کرمی با شش کلاس که در محل دمرود علیا در منطقه معمولان تخریب شده بود در زمینی که توسط آقای شاه کرمی یکی از خیرین محلی، اهدا شده بود، آغاز شد. همچنین مدرسه پاسارگاد در منطقه پل دختر با شش کلاس، آغاز شده که امیدواریم این مدارس تا آغاز سال تحصیلی، جهت استفاده دانش آموزان مناطق سیل زده آماده بهره برداری شوند.

شایان ذکر است بانک پاسارگاد 150میلیارد ریال، در جهت ساخت 16مدرسه در مناطق سیل زده استان لرستان اختصاص داده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی