دوشنبه, ۲۹ دی(۱۰) ۱۳۹۹ / Mon, 18 Jan(1) 2021 /
           
فرصت امروز
جشنواره 180 ثانیه ای پاسارگاد به سومین دوره رسید

اهدای جوایز نفیس در سومین جشنواره فیلم 180 ثانیه ای بانک پاسارگاد

1 سال پیش ( 1398/2/7 )
 

سومین جشنواره فیلم 180 ثانیه ای بانک پاسارگاد در سال جاری برگزار و جوایز نفیسی به برگزیدگان این جشنواره اهدا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، خسرو رفیعی دبیر اجرایی جشنواره ضمن اعلام این خبر گفت: دبیرخانه جشنواره فیلم 180 ثانیه ای بانک پاسارگاد، طی فراخوانی از کلیه علاقه مندان دعوت کرده است، با ارسال آثار خود درخصوص محورهای این جشنواره، در سومین دوره از این جشنواره شرکت کنند. وی ادامه داد: تاکنون تعداد بسیاری اثر و ایده که دغدغه های مردم را در مورد موضوعات اعلام شده به خوبی به تصویر کشیده است، به دبیرخانه ارسال شده است و این روند همچنان ادامه دارد. رفیعی افزود: با توجه به استقبال علاقه مندان و سطح بسیار خوب آثار ارسالی، جوایز ارزنده ای برای این دوره از جشنواره در نظر گرفته شده است که به برگزیدگان آن اهدا خواهد شد.

جشنواره فیلم 180 ثانیه ای بانک پاسارگاد

مدیر روابط عمومی بانک پاسارگاد تأکید کرد: آثار ارسال شده به این جشنواره نیز مانند دوره های قبل، توسط هیأت داوران خبره و مسلط، بررسی و برگزیدگان در هر بخش معرفی خواهند شد.

دبیر اجرایی جشنواره درخصوص محورهای در نظر گرفته شده تصریح کرد: جشنواره فیلم 180 ثانیه ای بانک پاسارگاد، در دو محور مسئولیت های اجتماعی در زمینه های تکریم خانواده، حفظ منابع طبیعی و محیط زیست و اهدای عضو و همچنین حمایت از تولید ملی در بستر اقتصاد مقاومتی برگزار خواهد شد. در این جشنواره یک بخش جنبی با محوریت ایده هایی که در هر بخش امکان ساخت نیافته اند نیز وجود دارد.

وی درخصوص دوره های پیشین این جشنواره افزود: در دو جشنواره برگزارشده، آثار بسیار ارزشمندی از علاقه مندان به این حوزه به دبیرخانه رسید که ماحصل آن مجموعه ای فاخر از فیلم های کوتاهی شد که به منظور به تصویر کشیدن دغدغه های جامعه در محورهای یادشده، ساخته شده و به نمایش درآمدند. در کنار پرداختن به چالش های موجود، این جشنواره فرصتی بود تا استعدادهای نهفته ای که به هر دلیل فرصت بروز و ظهور نمی یافتند، شکوفا شوند.

وی در پایان تأکید کرد: علاقه مندان جهت ثبت نام و ارسال آثار می توانند به سایت جشنواره به آدرس www.pasargadfilmfest.ir مراجعه کنند. کد رهگیری هر اثر که همان کد ملی شرکت کننده است باید روی اثر ارسالی قید شود. همچنین دبیرخانه فیلم 180 ثانیه ای بانک پاسارگاد به شماره 31-82893030 آماده پاسخگویی به سؤالات علاقه مندان خواهد بود.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/NbvCqLdj
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه