دوشنبه, 10 دی 1397 - 19:07

بدون شک همواره ستارگان سینما مورد توجه جدی افراد قرار دارند. در این رابطه از جمله آمارهای جذاب آنها میزان درآمد سالانه ای است که موفق به کسب آن شده اند. در این رابطه همواره سهم بازیگران مرد رقمی بالاتر بوده و آنها موفق شده اند تا در مجموع 748 میلیون دلار درآمدزایی داشته باشند که رقم قابل توجهی محسوب می شود.

در همین راستا و در ادامه به بررسی 10 بازیگر مرد پردرآمد در سال 2018 خواهیم پرداخت.

10 بازیگر مرد پردرآمد سال 2018

1-جرج کلونی

کشور: آمریکا

سن: 57

درآمد کسب شده: 239 میلیون دلار

جرج کلونی بازیگر، فیلم نامه نویس و کارگردان مطرح آمریکایی است که موفق به دریافت یک جایزه اسکار برای بازی در فیلم سیریانا(2005) شده است. اگرچه وی در سال گذشته حتی در بین 10 نفر نخست نیز قرار نداشت و از سال 2016 نیز در فیلمی ظاهر نشده است، با این حال امسال در زمینه تبلیغات و فعالیت های تجاری به قدری موفق ظاهر شده که منجر به قرار گرفتن وی در صدر فهرست شده است.

2-دواین جانسون

کشور: آمریکا

سن: 46

درآمد کسب شده: 124 میلیون دلار

دواین جانسون معروف به راک، بازیگر و اسطوره بازنشسته کشتی کج محسوب می شود که در سال جاری برای سومین بار متوالی در جایگاه دوم پردرآمدترین بازیگران جهان قرار گرفته است. عمده درآمد وی نیز به علت حضور در فیلم های پرفروشی نظیر جومانجی، رمپیچ، گارد ساحلی و آسمان خراش بوده است. پیش بینی می شود در صورتی که وی بتواند فعالیت بالای خود را حفظ کند، در سال آینده در جایگاه نخست فهرست فوربس قرار گیرد.

مطلب مرتبط: پردرآمد ترین بازیگران مرد سال 2016 از نگاه فوربس

3-رابرت دوانی جونیور

کشور: آمریکا

سن: 53

درآمد کسب شده: 81 میلیون دلار

رابرت دوانی جونیور از جمله بازیگرانی است که از همان ابتدای جوانی موفق شد تا به عنوان یک ستاره در سینمای هالیوود مطرح شود. اگرچه وی مدتی به علت مصرف بیش از حد مواد مخدر، به دور از دنیای سینما سپری کرد. با این حال پس از ترک آن موفق شد تا به موفقیتی به مراتب بیش تر از گذشته دست پیدا کند. در حال حاضر نیز وی در زمینه بازیگری و خوانندگی فعالیت دارد. عمده درآمد وی در امسال نیز به علت بازی در دو فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه و انتقام جویان: جنگ ابدیت است.

4-کریس همسورث

کشور: استرالیا

سن: 35

درآمد کسب شده: 64.5 میلیون دلار

کریس همسورث از دیگر بازیگران اصلی سری فیلم های انتقام جویان محسوب می شود که در سال جاری موفق شد تا با حضور در فیلم های ثور: رگنراک، 12 نیرومند، اوقات بد در ای ال رویال و در نهایت انتقام جویان: جنگ ابدیت به جایگاه چهارم فهرست امسال فوربس دست پیدا کند. اگرچه وی در فهرست دو سال گذشته هیچ جایگاهی در بین 10 بازیگر پردرآمد نداشته است، با این حال حضور در سری فیلم های مارول، نقش بسیار مهمی را در این موفقیت بزرگ داشته است که خود بیانگر اهمیت و تاثیر همکاری با این کمپانی است.

5-جکی چان

کشور: چین

سن: 64

درآمد کسب شده: 49 میلیون دلار

جکی چان ستاره تمام نشدنی سینما محسوب می شود که حتی بالا رفتن سن او نیز باعث نشده است تا پرکاری خود را از دست بدهد. در حال حاضر نام وی در کتاب رکوردهای گینس به عنوان باسابقه ترین بازیگر حال حاضر سینما به چشم می خورد. به مانند هر سال، در سال 2018 نیز وی غالبا در فیلم های اکسن و رزمی ظاهر شده است که از جمله موفق ترین آنها را می توان دو فیلم بیگانه تنها و کونگ فو یوگا اشاره کرد.

6-ویل اسمیت

کشور: آمریکا

سن: 50

درآمد کسب شده: 42 میلیون دلار

ویل اسمیت تنها سیاه پوست فهرست امسال محسوب می شود که در زمینه بازیگری، خوانندگی و صداپیشگی فعالیت دارد. اگرچه وی در سال 2018 تنها در فیلم درخشان ظاهر شده است، با این حال حضور در مراسم رسمی جام جهانی، از جمله دلایل درآمد بالای وی محسوب می شود.

7-آکشی کومار

کشور: هند

سن: 51

درآمد کسب شده: 40.5 میلیون دلار

با نگاهی به فهرست سه سال گذشته، متوجه این امر خواهید شد که هیچ نامی از بازیگران سینمای بالیوود وجود نداشته است. با این حال در امسال شرایط به نحوی کاملا متفاوت رقم خورده و از این کشور دو نماینده حضور دارد که خود بیانگر قدرت گرفتن سینمای این کشور است. آکشی کومار از جمله باسابقه ترین بازیگران سینمای بالیوود محسوب می شود که موفق شده است تا جوایز داخلی و بین المللی زیادی را به دست آورد. در سال جاری وی در هفت فیلم پرفروش حضور داشته است که از جمله مهم-ترین آنها دو فیلم بازی و خوش آمدید محسوب می شود.

8-آدام سندلر

کشور: آمریکا

سن: 52

درآمد کسب شده: 39.5 میلیون دلار

اگر فهرست بازیگران پردرآمد در بین سال های 2000 تا 2010 را مورد بررسی قرار دهید، متوجه این امر خواهید شد که بازیگران کمدی همواره تعداد بی شماری از نامزدها را تشکیل می دادند. با این حال در سال های اخیر حضور این افراد کمرنگ تر شده است. در این بین از جمله بازیگرانی که موفق شده است تا همچنان جایگاه خود را به عنوان یک کمدین در فهرست پردرآمدهای هر سال حفظ کند ، آدام سندلر است. حضور در فیلم سندی وکسلر و صداپیشگی در انیمیشن محبوب هتل ترانسیلوانیا، دو علت اصلی حضور وی در این فهرست است.

9-سلمان خان

کشور: هند

سن: 53

درآمد کسب شده: 37.7 میلیون دلار

سلمان خان دیگر نماینده سینمای هند محسوب می شود که از یک خانواده کاملا سینمایی متولد شده است. حضور در دو فیلم تایگر زنده است و سری سوم مجموعه فیلم های مسابقه، همچنین حضور فعال در زمینه تبلیغات از جمله مهم ترین دلایل حضور وی در فهرست امسال محسوب می شود.

مطلب مرتبط: پردرآمدترین های هالیوود؛ از بازیگر تا دستیار شخصی

10-کریس ایوانز

کشور: آمریکا

سن: 37

درآمد کسب شده: 34 میلیون دلار

تقریبا تمامی بازیگران سری فیلم های انتقام جویان، در فهرست امسال قرار داشته اند که خود به علت فروش بسیار بالای سری آخر آن است. در این بین آخرین فرد لیست کریس ایونز است که شخصیت کاپیتان آمریکا را در فیلم مذکور برعهده داشته است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید