دوشنبه, 02 دی 1398 - 08:25

بانک پاسارگاد، بدون محدودیت و با هدف کمک به رشد و شکوفایی چرخه اقتصاد کشور و افزایش دامنه خدمات بانکی، تسهیلات ارزان قیمت اعطا می کند.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، اعطای تسهیلات ارزان قیمت به عنوان یکی از خدمات ارائه شده در بسته حمایتی ویژه بانک پاسارگاد، به اشخاص حقوقی، صاحبان مشاغل، فعالان اقتصادی و پذیرندگان فعـال دستگاه های کارت خوان بانک ارائه می شود. پرداخت این تسهیلات، براساس مراوده مشتری با بانک است و محدودیت ندارد. تنوع در نرخ تسهیلات و تعیین نحوه بازپرداخت براساس نیاز مشتری از دیگر ویژگی های این خدمت است.

تسهیلات ارزان قیمت

در این طرح، مشتریان با افتتاح حساب جاری و یا کوتاه مدت، به ازای هر یک میلیون ریال موجودی در روز، یک امتیاز کسب کرده و متناسب با این امتیاز، مشمول برخورداری از این تسهیلات می شوند.

براساس این خبر، حداقل مبلغ تسهیلات اعطایی برای اشخاص حقیقی 200 میلیون ریال و برای اشخاص حقوقی 500 میلیون ریال تعیین شده است. نرخ این تسهیلات نیز 9 الی 18درصد برای حساب های جاری و 18درصد برای حساب های کوتاه مدت عادی محاسبه خواهد شد.

شعبه های بانک پاسارگاد در سراسر کشور، مرکز مشاوره و اطلاع رسانی به شماره 82890 و همچنین سامانه ارتباط با مشتریان در سایت بانک پاسارگاد به آدرس www.bpi.ir آماده ارائه اطلاعات بیشتر و پاسخگویی به سوالات هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید