چهارشنبه, 13 آبان 1394 - 06:10

شرکت ردیاب Traqueurمتخصص استرداد خودرو‌های به سرقت رفته، ازین پس به سرویس ارتباطی ارائه شده از سوی گروه PSA (شرکت خودروسازی پژو سیتروئن) می‌پیوندد. به کمک این سرویس کاربر می‌تواند خودروی خود را در تمام شرایط و همه وقت ردیابی کند. ردیاب Traqueur و پژو سیتروئن به منظور ارائه خدمات به مشتریان همه برند‌های پژو سیتروئن از جمله DS با هم همکاری می‌کنند. یکپارچه‌سازی تکنولوژی ردیاب از طریق بسته اتصال یا خدمات جدید دیجیتالی، به وسیله سازنده به بازارعرضه می‌شود. خدمات ردیاب Traqueur و پژو در دو مجموعه ارائه می‌شوند: بسته نقشه‌برداری (mapping) و بسته ردیابی (Tracking).

62623413613623623613561362623

مجموعه اول، شامل وضعیت و محل دقیق خودرو در هر زمان، مسیر‌های طی شده یا تنظیم هشدار استفاده از خودرو و هشدار سرعت غیرمجاز است. قابلیت مجموعه دوم، مطابق کشور محل تردد تعریف می‌شود. در این مجموعه، ردیاب Traqueur سرویس استرداد یا بازپس‌گیری خودرو را پس از سرقت در قلب انجمن پیگیری شبکه اروپایی (ETNA)، اضافه کرده است.

«گائل کولین» مدیر فروش و بازاریابی خدمات متصل پژو سیتروئن می‌گوید: «به لطف این محصول جدید، مشتریان ما از یک راه‌حل آنلاین به منظور تعامل سریع با وسیله نقلیه خود بهره‌مند می‌شوند. پاسخ به این نیاز، به‌طور همزمان هم شامل مشتریان بیش از یک میلیون ناوگان خودروی واجد شرایط ما در اروپا می‌شود و هم شامل حال مشتریان جدید ما.»

این سازنده نشان داده که به‌روز‌رسانی این سرویس از راه دور، از طریق اشتراک در مراکز فروش یا اینترنت و به صورت آنلاین میسر است. علاوه بر این پلتفرم اینترنتی قابل دسترس از طریق یک اپلیکیشن، به مشتری امکان دسترسی به یک رابط ردیاب خودرو را می‌دهد.

منبع: journalauto

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی