سه شنبه, ۵ مهر(۷) ۱۴۰۱ / Tue, 27 Sep(9) 2022 /
           
فرصت امروز

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کارآفرینی یک نگرش و تفکر است که خروجی آن می تواند منجر به کسب و کار شود.

به گزارش فرصت امروز به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «علی زند وکیلی» در دوره آموزشی «طرح رهیاری باشگاه کارآفرینان نوجوان» که با همکاری وزارت آموزش و پرورش و مرکز تربیت مربی استان البرز برای معلمان منتخب سراسر کشور برگزار شد، هدف از برگزاری این دوره را توسعه  کارآفرینی دانست.

کارآفرینی یک نگرش و تفکر است، خروجی آن منجر به کسب و کار می شود

وی تأکید کرد: هدف ما تربیت نسلی است که علاوه بر تفکر و خلاقیت، درباره کارآفرینی نیز آگاهی داشته باشند.

«حمید یزدانی» مدیرکل دوره اول متوسطه وزارت آموزش و پرورش نیز در این دوره گفت: روش های آموزشی گذشته نیازمند تغییر بوده و باید تمام علوم متصل به هم و کاربردی آموزش داده شوند.

وی خاطرنشان کرد: روحیه پرسشگری باید در دانش آموزان تقویت و مهارت های زندگی آموزش داده شود و این مهم با ارائه آموزش های به روز به معلمان و انتقال آن به دانش آموزان میسر می شود.

«رضا باجولوند» رئیس مرکز تربیت مربی و پژوهش سازمان فنی وحرفه ای کشور در این دوره آموزشی گفت: اهمیت دوره های فنی وحرفه ای جای خود را در حال حاضر به مهارت های نرم داده و این دوره راهگشای این مدل آموزش هاست.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/l1ydvkIY
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه