سه شنبه, ۷ بهمن(۱۱) ۱۳۹۹ / Tue, 26 Jan(1) 2021 /
           
فرصت امروز

28 سایت مخصوص کارآفرین ها

7 ماه پیش ( 1399/4/6 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : جف وینر  

همه ما از اهمیت مطالعه مداوم آگاه هستیم، با این حال خصوصا برای کارآفرین ها به این علت که تصمیمات آنها سرنوشت یک برند و زندگی چندین نفر را تحت تاثیر قرار می دهد، از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است. در این رابطه سایت ها به این علت که محتواهای متنوعی داشته و به صورت مداوم، به‎روز می شوند، از جمله محبوب ترین گزینه ها هستند. با این حال بسیاری از افراد خصوصا آنهایی که تمایل به فعالیت در عرصه کارآفرینی دارند نسبت به بهترین سایت های موجود، آگاهی کافی نداشته و این امر باعث می شود تا از این منابع فوق‎العاده دور بمانند. در ادامه 28 مورد از بهترین های حال حاضر را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

1-Small Business Trends

سایت مخصوص کارآفرینی

در این سایت انواع مقالات آموزشی، توصیه ها و اخبار وجود دارد که باعث شده است تا به مرجعی مناسب برای هر کارآفرینی تبدیل شود. طیف موضوعات آن بسیار زیاد و حتی در زمینه هایی نظیر فناوری نیز می توانید به مطالب ارزشمندی دسترسی داشته باشید. نکته بسیار جالب در رابطه با این سایت حضور 400 نویسنده است که همگی از کارآفرین ‎های موفق جهان محسوب می شوند و مطالبی را در رابطه با تجربیات خود منتشر می کنند.

مطلب مرتبط: بهترین سایت ها برای بهبود مهارت مدیریتی

2-Young Entrepreneur

Entrepreneur یکی از شناخته‎شده ترین سایت های جهان با کاربران میلیونی محسوب می شود و این سایت، زیرمجموعه آن است که به صورت تخصصی برای کمک به کارآفرین ‎های جوان، طراحی شده است. در آن انواع مطالب، اخبار و مقالات وجود دارد که برای تازه‎کارها، کاملا کاربردی خواهد بود. همچنین برخی از نویسنده ها خود جزو جوانان حوزه کارآفرینی محسوب می شوند که این امر باعث شده است تا کیفیت مطالب، افزایشی چشمگیر را داشته و کاملا کاربردی شوند.

3- Wise Bread

نکته جالب این سایت، تلاش برای ایجاد تعادل میان کار و زندگی شخصی است که به معضلی جدی برای اکثر کارآفرین ها تبدیل شده است. به همین خاطر بخشی از محتواها به مطالبی در این زمینه اختصاص دارد. برای مثال چگونه 12 راهکار ایجاد تعادل میان کار و زندگی شخصی، یکی از پربازدیدترین مقالات این سایت محسوب می شود. در نهایت در کنار استفاده از یک تیم حرفه ای، از کارآفرین ها نیز دعوت شده است تا به صورت دوره ای مطالبی را منتشر کنند. همچنین در این سایت تنوع محتوا نظیر مصاحبه ویدئویی نیز وجود دارد.

4- Think Entrepreneurship

پیت سون موسس این سایت، یکی از کارآفرین هایی محسوب می شود که در زمینه کاری خود، با شکست های مختلفی مواجه شده و پس از کسب موفقیت، در سال 2008 به فکر ایجاد این سایت افتاده است تا در آن به دلایل شکست و یا موفقیت برندهای مختلف بپردازد. این تحلیل ها که به صورت پادکست نیز موجود است، باعث شده است تا طرفداران بسیاری را پیدا کرده و وی به عنوان مشاور بسیاری از برندها نیز انتخاب شود. با این حال محتواهای این سایت، تنها به تحلیل محدود نبوده و انواع توصیه ها نیز وجود دارد.

5- OkDork

نکته جالب این سایت، برگزاری انواع دوره های آموزشی است که باعث شده است تا یادگیری وارد مرحله ای جدید شود، با این حال به صورت مداوم، مقالاتی نیز در زمینه-های مرتبط کارآفرینی، منتشر می شود.

6- Bothsides Of The Table

مزیت این سایت، ثابت بودن نویسندگان آن است که تنها 3 نفر هستند، با این حال هر سه این افراد که موسس سایت محسوب می شوند، از جمله مشاوران باتجربه در زمینه مدیریت و کارآفرینی هستند که سابقه تالیف کتاب را نیز در کارنامه خود دارند. به همین خاطر نیز محتواهای این سایت، همگی از حداقل استانداردهایی برخوردار بوده و باعث می‎شود تا مخاطب بتواند به سبک کاری آنها عادت کند. همچنین شما می توانید به صورت مستقیم از مشاوره های این افراد از طریق پل های ارتباطی درج شده، ارتباط برقرار کنید.

7- Quick Sprout

نیل پتل فردی است که نیاز به معرفی ندارد. وی این سایت را ایجاد کرده و در آن در کنار محتواهای خود، بهترین مطالب جهان را گردآوری می کند، با این حال محتواهای این سایت در زمینه سئو و بازاریابی اینترنتی، از بالاترین میزان طرفدار برخوردار است.

8- Field Thoughts

هر چیزی که در رابطه با تجارت اینترنتی بخواهید در سایت برد فلد یافت می شود. وی خود یکی از کارآفرین های موفق این حوزه محسوب شده و در این سایت بهترین مطالب مرتبط با این موضوع را گردآوری کرده است. این امر باعث می‎شود تا شما دیگر نیاز به مشاهده چندین سایت مختلف برای پیدا کردن بهترین مطالب نداشته باشید.

9- Under30CEO

در این سایت تلاش شده است تا توصیه هایی ارائه شود که به مدت زمانی بسیار کم برای به اجرا درآوردن آنها، نیاز باشد. به همین خاطر امکان استفاده از این توصیه ها برای تمامی افراد امکان‎پذیر شده است. با این حال محتوای این سایت تنها به مورد ذکرشده محدود نبوده و طیف بزرگی را شامل می شود.

10- Blogtrepreneur

در این سایت علاوه بر انواع توصیه ها به کارآفرینان، معرفی و خلاصه کتاب ها نیز وجود دارد که باعث شده است تا بسیاری از افراد این سایت را برای پیدا کردن کتاب های مدنظر خود، انتخاب کنند. مدیریت این سایت که برعهده برادران تورن قرار دارد که از جمله کارآفرین های شناخته شده محسوب می شوند.

11- LYFE Marketing

تمرکز اصلی این سایت بر روی شبکه های اجتماعی قرار دارد که در حال حاضر مهم ترین بستر برای بازاریابی محسوب می شوند. سایر محتواهای این سایت محدود به اصول طراحی سایت، مدیریت و افزایش ترافیک سایت در کنار توصیه هایی به کسب و کارهای کوچک است.

مطلب مرتبط: 12 سایت برای افزایش دانسته ها در زمینه فناوری اطلاعات

12-Smart Passive Income

در این سایت همه مطالب موردنیاز در زمینه تجارت، سرمایه گذاری و بودجه‎بندی وجود دارد. همچنین در این سایت به صورت مداوم، مطالبی جهت افزایش درآمد شرکت و کاهش هزینه ها، گذاشته می شود. به همین خاطر نیز مشاهده محتواهای آن از ارزش بسیار بالایی برخوردار است.

13- WorkHappy.net

یک کارآفرین باید بتواند تیم خود را به بهترین شکل ایجاد کرده و آنها را مدیریت کند. در این رابطه سایت مذکور، تمامی اطلاعات و نکات موردنیاز را در اختیار شما قرار خواهد داد، با این حال بررسی انواع روش های بازاریابی در کنار توصیه هایی برای موفقیت در هر یک از آنها از دیگر محتواهای موجود است.

14- 4-Hour Workweek

کمتر کسی را می توان پیدا کرد که کتاب تحسین شده 4 ساعت کار در هفته اثر تیم فریس را مطالعه نکرده باشد. در این کتاب روش هایی برای موفقیت بیان شده است که کاملا جدید و تعجب‎آور محسوب می شود. همین امر نیز باعث شده است تا وی سایتی را نیز با همین نام طراحی کند، با این حال محتوای این سایت تنها به مطالب کتاب محدود نشده و مصاحبه با کارآفرین های مطرح جهان نظیر جف بزوس، از جمله بخش-های ثابت آن محسوب می شود.

15- Numerate Choir

اگر در فکر ایجاد یک استارت آپ هستید، این سایت می تواند کمک بسیار خوبی برای شما باشد. علت این امر به این خاطر است که مدیریت آن برعهده فردی قرار دارد که خود تمامی سختی های این راه را تجربه کرده است. همچنین بررسی داستان موفقیت برندهای مختلف، از دیگر مطالب موجود است.

16- Groove HQ

در این سایت انواع استراتژی ها مورد بررسی قرار می گیرد. نکته جالب این است که حتی جدیدترین موارد که توسط برندهای کوچک نیز استفاده شده است، در فهرست این سایت وجود دارد. به همین خاطر برای افرادی که در زمینه انتخاب استراتژی خود با تردید مواجه هستند، این سایت می تواند راهنمای بسیار خوبی باشد.

17- AllBusiness.com

این سایت تمامی موضوعات مرتبط با حوزه کارآفرینی را مورد توجه قرار داده و نکته جالب این است که بهترین مطالب مرتبط با هر موضوع را در پایان مقاله ذکر می کند تا افراد بتوانند اطلاعات خود را تکمیل کنند.

18- Small Biz Survival

در این سایت مطالب تخصصی در حوزه کارآفرینی مانند نحوه افزایش ارزش سهام و یا اقداماتی که در صورت افت سهام باید انجام شود، وجود دارد. به همین خاطر ممکن است برای همه افراد کاربرد لازم را نداشته باشد.

19- BizSugar

این سایت تنها به مطالب خود محدود نبوده و به صورت مداوم، بهترین های حوزه کسب و کار را بازنشر می کند. همچنین مطالب براساس امتیاز کاربران، رتبه‎بندی می-شوند که باعث شده است تا تجربه کار با این سایت کاملا جذاب باشد.

20- Noobpreneur

این سایت به بررسی جدیدترین اقدامات انجام‎شده از سوی برندهای مختلف نمی پردازد و جنبه های منفی و مثبت هر یک را معرفی می کند. اگر خواهان پیگیری اخبار برندهای مختلف برای الهام گرفتن هستید، این سایت تمام آن چیزی است که نیاز خواهید داشت. همچنین مطالب متفرقه دیگری نیز وجود دارد که همه آنها به دست متخصصان این حوزه، تهیه شده است.

مطلب مرتبط: 9 سایت رایگان برای ایجاد جدول سوات swot

21- Women On Business

با توجه به این امر که هنوز هم فضا برای فعالیت اقتصادی زنان به اندازه مردها در بسیاری از کشورهای جهان مساعد نیست، وجود یک سایت تخصصی کاملا الزامی است. درواقع این سایت تلاش کرده است تا از تجربیات کارآفرینان زن موفق، برای کمک به سایرین استفاده کند، با این حال با توجه به این امر که علم اقتصاد به جنسیت ارتباطی ندارد، برخی از مطالب این سایت برای مردها نیز کاملا کاربردی است.

22- Small Business Brief

در این سایت تنها توصیه هایی از کارآفرینان موفق جهان وجود دارد. به همین خاطر به جامع ترین مرجع در این زمینه تبدیل شده است.

23-Business Pundit

پیگیری مداوم اخبار مرتبط با حوزه کسب وکار و برندها، نیاز اطلاعاتی هر کارآفرینی محسوب می شود. این سایت تلاش کرده است تا در زمینه اخبار، کاملا به‎روز و جامع عمل کند. در نهایت بررسی داستان موفقیت برندها، بخش دیگر این سایت را تشکیل می دهد.

24-Steve Blank

استیو بلنک استاد رشته مدیریت و کارآفرینی در چندین دانشگاه معتبر است. در این سایت بیش از مقاله، انواع سخنرانی و مصاحبه های تصویری را مشاهده خواهید کرد. درواقع برای آموزش آکادمیک و تخصصی، توصیه می شود که حتما نگاهی به این سایت بیندازید.

25- On Startups

بدون شک سخت ترین مرحله در زمینه کارآفرینی، قدم های اول محسوب می شود. در این رابطه دارمش شا، موسس این سایت تلاش کرده است تا به صورت کاملا ساده، مراحل کار را تشریح کرده و افراد را راهنمایی کند. درواقع توصیه های وی به حدی کاربردی بوده است که طی تنها دو سال، مخاطبان آن به 3 میلیون رسیده است.

26- Tweak Your Biz

در این سایت نیز تنوع بسیار بالایی از مطالب وجود داشته و انواع تحلیل ها به زبان ساده انجام می شود. همچنین امکان ارتباط مستقیم با مدیر سایت نیز وجود دارد.

27- Seth Godin

ست گودین تاکنون 12 بار عنوان پرفروش ترین کتاب سال را به دست آورده است. همین امر دلیل کافی برای دنبال کردن سایت او خواهد بود. درواقع وی علی رغم نویسندگی و سخنرانی در حوزه کسب وکار، یک کارآفرین موفق نیز محسوب می شود. در این سایت می توانید به تمامی سخنرانی ها، مقالات و توصیه های وی دسترسی پیدا کنید.

مطلب مرتبط: بهترین سایت ها برای آموزش سئو

28- Epic Launch

نکته مهم این سایت، عدم تکراری بودن محتواهای آن محسوب می شود. این امر باعث شده است تا افراد یک روند جالب را تجربه کرده و همواره انتظار مواردی کاملا جدید را داشته باشند. در کنار این موضوع، همواره وبینارهایی نیز برگزار می ‎شود که می توانید از آنها نیز استفاده کنید. درواقع این مقاله نیز یکی از مطالب موجود در سایت مذکور است.

منبع : epiclaunch
برچسب ها : اصول کسب و کار
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/rhmAPOdc
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه