یکشنبه, 28 بهمن 1397 - 17:37

طرح «دوشنبه سوری» همراه اول زیر ذره بین «فرصت امروز»

همراه اول دوباره با ارائه یک طرح جذاب و هیجان انگیز برای مشترکین خود باعث شده است تا آنها سورپرایز شوند! طرح «دوشنبه سوری» همراه اول در بهمن ماه لذت بی نظیر استفاده از طرح های اینترنتی مختلف را به کاربران هدیه می دهد.

شرکت همراه اول با شعار کسب رضایت مشتریان همواره سعی کرده است تا با ارائه طرح های تشویقی مختلف بتوانند هیجان و شادی را به مشترکین خود اهدا کرده و در لحظات مختلف همراه بی نظیری برای آنها باشد. این طرح ها همواره بدون پرداخت هیچ هزینه ای برای مشترکین فعال شده و به آنها اجازه می دهند تا از مکالمات درون شبکه و اینترنت خطوط خود استفاده کنند.

دوشنبه سوری همراه اول

اگر شما نیز مالک یک خط همراه اول هستید حتما این مطلب را در مورد طرح دوشنبه سوری همراه اول تا انتها بخوانید و اگر نیز تاکنون در جمع مشترکین همراه اول حضور نداشته اید هرچه سریع تر برای خرید یک سیم کارت همراه اول اقدام کرده تا شما نیز بتوانید از جوایز و طرح های مختلف و هیجان انگیز همراه اول استفاده کنید.

شاید در نگاه اول انتخاب اسم دوشنبه سوری برای تان جالب باشد و شنیدن آن شما را به یاد اسم جشن آخر سال ما یعنی همان چهارشنبه سوری بیندازد.

انتخاب اسم طرح دوشنبه سوری همراه اول از دو جنبه شباهت های بسیاری با چهارشنبه سوری دارد و همین امر باعث شده است تا از این اسم برای طرح منحصر به فرد همراه اول استفاده شود.

مطلب مرتبط: طرح «بسته های میلیونی» همراه اول زیر ذره بین فرصت امروز / بسته های غیرمعمولی!

دلیل اول نام گذاری طرح دوشنبه سوری همراه اول این است که این طرح در آخرین دوشنبه های هر ماه قابل استفاده است. همانطور که می دانید آخرین چهارشنبه سال همان چهارشنبه سوری ما ایرانی ها است.

دلیل دوم نام گذاری طرح دوشنبه سوری همراه اول به هیجان و شادی بسیار زیادی ارتباط پیدا می کند که این طرح برای مخاطبان و کاربران خطوط مختلف همراه اول به وجود می آورد. در واقع همانطور که چهارشنبه های آخر سال به عنوان یک جشن شادی آور در زندگی ما ایرانی ها مرسوم است، طرح دوشنبه سوری نیز یک جشن و شادی بزرگ برای مشترکین مختلف همراه اول است.

هدایای هر دوشنبه سوری متفاوت است و مشترکین می توانند برای هر ماه از بسته های مختلف مکالمه یا اینترنت استفاده کنند. اطلاعات درباره هدایای طرح دوشنبه سوری همراه اول در هر ماه به اطلاع مشترکین می رسد.

با توجه به توضیحاتی که ارائه شد مشخص می شود که طرح دوشنبه سوری همراه اول بهمن ماه در تاریخ 29 بهمن قابل استفاده است. اجرای این طرح در 29 بهمن ماه برای دومین بار توسط شرکت همراه اول انجام می گیرد و مشترکین در دوشنبه سوری ماه از هدایای ویژه این طرح استفاده کرده اند و با آن آَشنایی دارند.

در این تاریخ مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری کد #54*100* از پیشنهادهای مختلف هر ماه اول برای این طرح استفاده کنند.

طرح دوشنبه سوری برای کدام یک از مشترکین قابل استفاده است؟

طرح دوشنبه سوری همراه اول بهمن ماه برای تمامی مشترکین و کاربران خطوط دائمی و اعتباری همراه اول قابل استفاده است.

یعنی تمامی افرادی که دارای خط همراه اول هستند، می توانند در تاریخ 29 بهمن ماه با شماره گیری کد مورد نظر از پیشنهادهای جذاب همراه اول استفاده کنند و در این جشن بزرگ سهیم باشند.

این مشترکین در تاریخ 29 بهمن ماه یعنی امروز از ساعت 00:00 نیمه شب تا ساعت 23:59 شب دوشنبه فرصت دارند تا با شماره گیری کد مورد نظر یعنی همان #54*100* هدایای ویژه طرح دوشنبه سوری همراه اول را فعال کرده و از آن استفاده کنند.

کسانی که طرح دوشنبه سوری همراه اول بهمن ماه را فعال می کنند، می توانند از ساعت 5 صبح تا 17 به مدت یک روز از مزایا و هدایای این طرح استفاده کنند. یعنی اگر شما با شماره گیری کد مورد نظر طرح تشویقی و هدیه خود را فعال نمودید، می توانید از به مدت یک روز از ساعت پنج صبح تا پنج عصر از آن طرح استفاده کنید.

سوال که در اینجا برای برخی از مشترکین پیش می آید این است که در صورتی که این طرح را شب دوشنبه فعال کنند هدایای آن در چه زمانی قابل استفاده است؟ برای پاسخ به این سوال می توان گفت که طرح دوشنبه سوری همراه اول محدودیتی برای زمان استفاده ندارد و تنها محدودیت آن در زمان فعال کردن این طرح است.

یعنی شما با استفاده از طرح دوشنبه سوری همراه اول می توانید در زمان محدود ارائه شده هدایای خود را فعال کنید و در روزهای بعد از ساعت 5 صبح تا 17 عصر از آن استفاده کنید.

هدایای طرح دوشنبه سوری همراه اول در بهمن ماه

همانطور که گفتیم طرح دوشنبه سوری همراه اول در 29 بهمن ماه قابل فعال شدن است.

تمامی مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری می توانند در این روز و در زمان مشخص شده می توانند با شماره گیری کد مورد نظر به صورت تصادفی از بسته های اینترنت رایگان یک روزه از ۱۰۰ مگابایت تا ۱۰۰گیگابایت بهره مند شوند.

بعد از تاییدشدن مراحل مختلف دریافت هدایای طرح دوشنبه سوری باید منتظر بمانید تا شرکت همراه اول از طریق پیامک زمان استفاده از این طرح را برای شما مشخص کند.

مطلب مرتبط: نگاهی به کمپین «تابستون خاموش بودی؟» همراه اول / کمپینی برای دوباره روشن شدن

شرایط مختلف استفاده از بسته های اینترنت طرح دوشنبه سوری همراه اول بهمن ماه

اولین قانون و شرایط برای استفاده از طرح دوشنبه سوری این است که کلیه مخاطبان فقط یک بار در هر ماه می توانند از این طرح استفاده کنند. این قانون تقریباً برای تمامی طرح های هدیه هر ماه اول یکسان است.
استفاده از بسته های اهدایی در طرح دوشنبه سوری هیچ تداخلی با دیگر بسته های فعال شده توسط مشترکین ندارد. فقط در زمانی که این بسته برای شما فعال است به جای اینکه از بسته خریداری شده شما اینترنت مصرف شود، از بسته اهدایی و فعال شده در طرح دوشنبه سوری همراه اول استفاده می شود.

بسته های اینترنتی که در طرح دوشنبه سوری همراه اول فعال می شوند، هیچ گونه رزرو اتوماتیکی ندارند و با اتمام آنها هیچ طرحی برای مشترکین فعال نمی شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی