پنج شنبه, 22 اسفند 1398 - 12:48

شیوع ویروس کرونا در آمریکا باعث شده است تا ابربرندهای این کشور برای کمک به کاهش سرعت انتقال آن، دورکاری را به کارمندان خود پیشنهاد دهند. در این رابطه مایکروسافت و فیس‎بوک نیز این سیاست را در پیش گرفته اند. بنا بر اطلاعات منتشرشده میزان مرگ و میر ناشی از این ویروس در آمریکا به 15 نفر رسیده است که در صورت عدم تلاش همگانی برای جلوگیری از آن، به زودی این آمار سه رقمی خواهد شد.

دورکاری راهکار اپل برای کاهش سرعت انتشار ویروس کرونا در آمریکا

در این راستا 12 هزار از کارمندان اپل، در شرکت کوپرتینو، از امروز به کار خود به صورت دورکاری ادامه خواهند داد، با این حال اپل هیچ یک از دفاتر و فروشگاه های خود را تعطیل نکرده و طبق روال سابق به کار خود ادامه خواهند داد ولی به نظر کارشناسان در صورت عدم توان دولت در کنترل این ویروس، احتمالا باید شاهد اقدامات بیشتری نظیر تعطیلی کامل و ادامه کار از طریق فروش اینترنتی باشیم.

مطلب مرتبط: ارزش سهام اپل در یک روز تقریبا 8 درصد سقوط کرد

آخرین آمارهای جهانی در رابطه با ویروس کرونا حاکی از آن است که حتی ممکن است در تابستان پیش روی نیز همچنان این مشکل به قوت خود باقی مانده باشد. به همین خاطر ابدا نمی توان برای آن حداقل تا به امروز، نقطه پایانی را متصور شد. حال باید دید که سایر برندهای آمریکایی در این رابطه چه اقداماتی را در دستور کار خود قرار خواهند داد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید