پنج شنبه, 25 ارديبهشت 1399 - 15:20

تصور بسیاری از افراد این است که اینفلوئنسرها را باید تنها افرادی به حساب آورد که از طریق اینترنت به شهرت رسیده اند، با این حال واقعیت این است که هر فردی که در شبکه ای اقدام به تبلیغ محصولات کرده و از این طریق درآمد دارد، در این گروه قرار خواهد گرفت. به همین خاطر حتی سلبریتی ها را نیز می توان جزئی از آنها محسوب کرد. بدون شک آمارها در این زمینه برای هر فرد جذاب خواهد بود. همچنین برای برندها نیز جهت همکاری، آگاهی از پردرآمدترین ها، اهمیت بالایی را به همراه دارد. نکته جالب این است که نه‎تنها در این فهرست، بلکه به صورت کلی هم تعداد اینفلوئنسرهای زن در تمامی شبکه های اجتماعی بیشتر است. در ادامه به بررسی چهار مورد از پردرآمدترین اینفلوئنسرها خواهیم پرداخت.

پردرآمدترین اینفلوئنسر اینستاگرام

1-کایلی جنر

سن: 22 سال

کایلی جنر مدل، هنرپیشه، کارآفرین و اینفلوئنسر محصولات آرایشی و بهداشتی که عنوان جوان ترین میلیاردر خودساخته جهان را در سال 2018 به دست آورده است تا قبل از این دستاورد، عنوان مذکور در اختیار مارک زاکربرگ قرار داشت. در رابطه با اطلاق صفت میلیاردر خودساخته، انتقادهای جدی ای وجود دارد. علت این امر به این خاطر است که خانواده او کاملا ثروتمند بوده و طبیعی است که وی بتواند به راحتی یک کسب و کار را برای خود راه‎اندازی کند. در هر صورت وی پردرآمدترین فرد در شبکه اجتماعی اینستاگرام با درآمدی بیش از یک میلیون دلار به ازای هر پست تبلیغاتی خود محسوب می شود. وی در حال حاضر 174 میلیون دنبال‏کننده را در اختیار دارد.

2-آریانا گرانده

سن: 26 سال

این خواننده مطرح که شروع کار خود را از صنعت سینما آغاز کرد، در حال حاضر 185 میلیون دنبال‏کننده را در اختیار دارد. وی در حال حاضر پس از کریستیانو رونالدو، بیشترین تعداد دنبال‏کننده را در اختیار دارد. وی عنوان خواننده زن برتر سال 2018 را از مجله معتبر بیلبورد به دست آورده است. آریانا گرانده به ازای هر پست تبلیغاتی خود، در حدود یک میلیون دلار را دریافت می کند.

مطلب مرتبط: معمای دستمزد اینفلوئنسرها

3-کریستیانو رونالدو

سن: 35 سال

پرمخاطب ترین فرد حال حاضر شبکه اجتماعی اینستاگرام با بیش از 217 میلیون نفر دنبال‎کننده، یکی از بهترین فوتبالیست های تاریخ است. وی برنده 5 توپ طلا و بسیاری عنوان دیگر است. برخی از افراد دلیل تعداد دنبال‎کننده بسیار بالای او را ناشی از حضور در چهار تیم بسیار محبوب اسپورتینگ لیسبون، منچستر یونایتد، رئال مادرید و یوونتوس می‎دانند که باعث شده است تا تمامی طرفداران این باشگاه ها، وی را دنبال کنند. اکثر اقدامات تبلیغاتی وی در اینستاگرام در راستای نمایش برندهای خود است، با این حال وی برای تبلیغات دیگر 975 هزار دلار را دریافت می کند.

4-سلنا گومز

سن: 27 سال

تا قبل از پاک کردن موقت حساب اینستاگرام در سال گذشته، وی پرطرفدارترین فرد در اینستاگرام محسوب می شد. او فعالیت هنری خود را درست به مانند آریانا گرانده از سینما آغاز کرد و اکنون یکی از محبوب ترین خواننده های جهان محسوب می شود. وی به ازای هر پست تبلیغاتی خود در حدود 900 هزار دلار به دست می آورد، با این حال تعداد آنها چندان زیاد نبوده و در زمینه تبلیغات، فعالیت بسیار کمی را حتی برای برندهای خود دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید