سه شنبه, 30 ارديبهشت 1399 - 15:00

اگرچه ممکن است در رابطه با بهترین شبکه اجتماعی حال حاضر جهان نظرات مختلفی وجود داشته باشد، با این حال اینستاگرام به این خاطر که در چند وقت اخیر همواره مخاطبین خود را با قابلیت های جدید و بسیار کاربردی غافلگیر کرده است، باید در بالاترین جایگاه از نظر میزان رشد رضایت کاربران قرار داد. جدیدترین قابلیت این شبکه به بخش نظرات اختصاص دارد. درواقع شما می‎توانید تعداد زیادی از نظرات را به یک باره حذف کنید که این امر سرعت و آسایش بالاتری را برای کاربران به همراه خواهد داشت.

حذف دسته جمعی سنجاق کردن نظرات قابلیت جدید اینستاگرام

همچنین امکان سنجاق کردن نظرات مورد علاقه وجود دارد تا افراد ابتدا آنها را مشاهده کنند. با این حال این قابلیت در حال حاضر مراحل آزمایشی خود را سپری می کند تا امکان برطرف کردن مشکلات قبل از عرضه کامل آنها وجود داشته باشد. به همین خاطر باید منتظر واکنش مخاطبین به این دو قابلیت جدید باشیم. امکان حذف دسته جمعی، برای قابلیت های دیگر نظیر محدودکردن دسترسی و بلاک کردن نیز به اجرا گذاشته خواهد شد. همچنین می توان تعیین کرد که تنها چه افرادی قادر خواهند بود تا شما را تگ و یا منشن نمایند. این امر خصوصا برای صفحات پرطرفدار بسیار مهم خواهد بود، با این حال واقعیت این است که امکان سنجاق کردن، یک اقدام جدید محسوب نشده و از مدت ها قبل یوتیوب این امکان را به کاربران خود داده است.

به همین خاطر برخی از کاربران در رابطه با دیر اضافه شدن این قابلیت اعتراض داشته و خواهان این امر هستند که شبکه اجتماعی محبوب آنها، حتی اگر سیاست کپی‏برداری از برخی اقدامات سایر برندها را نیز دارد، در این زمینه سرعت عمل بالاتری را داشته باشد. در نهایت شنیده ها حاکی از آن است که اینستاگرام در حال کار بر روی هوش مصنوعی خود است تا به کمک آن بتواند نظارت کافی را بر روی محتواهای افراد داشته و ممنوعیت هایی را برای موارد غیراخلاقی و توهین‏ آمیز اعمال نماید. برطبق این سیاست افراد در صورت تلاش برای ارسال چنین مواردی، اخطار دریافت کرده و در صورت تکرار شدن بیش از سه بار آن، حساب فرد از دسترس خارج خواهد شد، با این طرح اینستاگرام به فضای بهتری برای فعالیت تمامی افراد تبدیل می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید