سه شنبه, ۲۴ فروردین(۱) ۱۴۰۰ / Tue, 13 Apr(4) 2021 /
           
فرصت امروز

اگرچه نتفلیکس به بیش از 200 میلیون کاربر دست پیدا کرده است، با این حال هنوز هم مشکل اشتراک گذاری رمز، باعث شده تا این شرکت نتواند به بالاترین حد سودآوری برسد. در این زمینه رید هستینگز سال گذشته اعلام کرده بود که این موضوع، حقیقتی است که باید با آن کنار آمد، با این حال به نظر می رسد که این تفکر در حال تغییر است. در این راستا تیم طراحی این شرکت در حال اجرای آزمایشی قابلیت عدم امکان اشتراک رمز کاربری هستند.

جلوگیری از اشتراک رمز کاربری طرح جدید نتفلیکس

در این زمینه اگرچه نمی‎توان به صورت کامل از این اقدام جلوگیری کرد، با این حال حتی کاهش 50 درصدی نیز به معنای سود 9 میلیارد دلاری تنها برای سال اول خواهد بود. با این حال هنوز جزییات دقیقی وجود ندارد. همچنین در رابطه با شروع آن نیز زمان دقیقی اعلام نشده است. در این راستا به نظر می رسد که شاهد طرح های جدید نظیر حق اشتراک خانوادگی خواهیم بود که با هزینه ای کمتر، امکان دسترسی چند نفر به یک حساب را امکان پذیر خواهد ساخت. تحت این شرایط باید دید که واکنش کاربران به این طرح چه خواهد بود. 

منبع : theverge
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/FhmwzS38
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه