سه شنبه, ۲۴ فروردین(۱) ۱۴۰۰ / Tue, 13 Apr(4) 2021 /
           
فرصت امروز

براساس جدیدترین گزارش ها به نظر می رسد که در به روزرسانی بعدی واتس اپ، امکان حذف خودکار تصویر اضافه خواهد شد. این قابلیت زمانی کاربرد دارد که شما بخواهید محتوای ارسالی پس از زمان موردنظر، پاک شود. این امر درست اقدامی است که از مدت ها قبل شبکه ارتباطی تلگرام آن را در اختیار کاربران خود قرار داده است. به همین خاطر نیز این اقدام با نارضایتی هایی نیز همراه بوده و کاربران این شبکه محبوب ترجیح می دادند که واتس اپ بر روی طرحی نوآورانه کار کند.

حذف خودکار تصاویر اقدام جدید واتس اپ

درواقع در صورت اقدام در زمینه کپی برداری، این برند می توانست به مراتب زودتر این امکان را اضافه نماید. این اقدام در حالی است که امکان حذف پیام ها نیز مدتی قبل فعال شده و به نظر می رسد که در طرح بعدی، این امکان برای تمامی محتواها مورد استفاده قرار گیرد. این روزها واتس اپ با اتهاماتی نسبت به نقض حریم خصوصی کاربران خود به علت سیاست جدید مواجه شده است. حال باید دید که سال 2021 برای محبوب ترین شبکه ارتباطی جهان، چگونه سپری خواهد شد. درواقع در صورت تداوم اعتراض ها ممکن است حتی شاهد جدا شدن این برند از فیس بوک به عنوان شرکت مادر باشیم. 

منبع : beebom
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/mfglNaGe
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه