سه شنبه, 29 مرداد 1398 - 08:33

بانک پاسارگاد اعلام کرد با توجه به افزایش حجم سوءاستفاده های اینترنتی و به منظور افزایش امنیت در پرداخت های بانکی، کاهش مخاطرات مرتبط با استفاده از رمز دوم کارت های بانکی و جلوگیری از سوء استفاده سودجویان، رمز دوم کارت های نقدی خود را به صورت رمز پویا و یک بار مصرف، از طریق سامانه های بانکداری الکترونیک بانک پاسارگاد فعال و دریافت کنید.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، مشتریان می توانند با سهولت و بدون نیاز به نصب اپلیکیشن های جدید، از طریق سامانه بانکداری مجازی و یا سامانه موبایل بانک (همراه بانک)، رمز پویا را فعال کنند و جهت دریافت رمز دوم پویا صرفاً از طریق سامانه موبایل بانک (همراه بانک) اقدام کنند. به این ترتیب که در سامانه بانکداری مجازی از طریق گزینه «مدیریت نوع رمز دوم» در بخش «کارت های من» و در سامانه همراه بانک از طریق گزینه فعال/غیرفعال سازی رمز یکبار مصرف کارت در بخش «عملیات کارت» امکان فعال سازی این نوع رمز وجود دارد.

ارائه این خدمت، از آذرماه سال 1397 در بانک پاسارگاد آغاز شده است و در صورتی که مشتریان، سامانه موبایل بانک (همراه بانک) پاسارگاد را بر روی گوشی های تلفن همراه خود نصب کرده باشند، بدون نیاز به دریافت اپلیکیشن های جدید و یا بدون مراجعه به شعبه ها می توانند علاوه بر دریافت انواع خدمات بانکی ارائه شده در این سامانه، از امکان فعال سازی رمز پویا نیز بهره مند شوند.

براساس این خبر، پس از فعال سازی رمز دوم یکبار مصرف، مشتری می تواند در زمان خرید کالا و خدمات بر روی درگاه های پرداخت، با مراجعه به موبایل بانک (همراه بانک)، قسمت سایر، عملیات کارت را انتخاب کرده و وارد این بخش شود. سپس با مراجعه به قسمت سایر، گزینه رمز یکبار مصرف کارت را انتخاب و یکی از کارت هایی که پیش از این رمز یکبار مصرف برای آن فعال شده را انتخاب کند. پس از آن رمز یکبار مصرف به مشتری نمایش داده می شود.

مرکز مشاوره و اطلاع رسانی به شماره 82890 آماده پاسخگویی به سؤالات مشتریان است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی