چهارشنبه, ۸ تیر(۴) ۱۴۰۱ / Wed, 29 Jun(6) 2022 /
           
فرصت امروز

بدون شک همه شما با اصطلاح اینفلوئنسر آشنا هستید که ظهور این پدیده به شبکه اینستاگرام برمی گردد. درواقع افرادی که در یک زمینه خاص به صورت تخصصی تولید محتوا می کنند و از این طریق جامعه مخاطبان قابل توجهی به دست آورده اند را در اصطلاح اینفلوئنسر می گویند. در این زمینه تفاوتی ندارد که افراد از قبل شهرتی داشته اند و یا از این طریق مسیر شناخته شدن را طی می کنند. در این رابطه دورکاری را باید ترند اول سال 2020 و 2021 دانست. علت این امر نیز به این خاطر است که شیوع جهانی ویروس کرونا و قرنطینه خانگی، باعث شد تا دورکاری تنها شیوه ادامه فعالیت ها باشد. در این رابطه برخی از افراد تولید محتواهایی در رابطه با تکنیک ها و نکات مهم این اقدام کرده اند که باعث شده تا توجهات به سمت آنها روانه شود. در این راستا 10 اینفلوئنسر دورکاری برتر سال 2021 را بررسی خواهیم کرد. 

برترین اینفلوئنسرهای دورکاری در سال 2021

1-لیام مارتین بینانگذار و مدیر شرکت Time Doctor

برترین اینفلوئنسرهای دورکاری در سال 2021

Time Doctor بهترین نرم افزار بازار برای کمک به مدیران برای کنترل تیم های دورکار است. در این رابطه موسس و مدیر آن، به صورت تخصصی محتواهایی در زمینه دورکاری منتشر می کند که با استقبال بسیار خوبی همراه شده است. درواقع عدم توجه به برخی از نکات که ممکن است به نظر ساده هم برسد، باعث می شود تا تجربه فوق العاده دورکاری، به یک کابوس واقعی تبدیل شود. نکته جالب این است که دلیل ایجاد برند Time Doctor، تجربه ناموفق مدیریتی خود آقای مارتین بوده است. درواقع وی متوجه این امر شد که کارمندان اطلاعات کاملی را در اختیار او نمی گذارند. همین امر جرقه ایده ای را به همراه داشت که باعث تحول در زمینه دورکاری شده است. در حال حاضر شرکت او بیش از 100 کارمند از سراسر جهان دارد. وی در مطرح ترین نشریات نظیر فوربس، به صورت مداوم مقالاتی را منتشر می کند. مصاحبه ها و مطالب آموزشی او نیز در صفحه لینکدین، توییتر و یوتیوب موجود است. در سال جدید وی در زمینه پادکست نیز فعالیت هایی را هم انجام داده است. درواقع آمارها در رابطه با انواع محتواها بیانگر آن است که پادکست، بالاترین سرعت رشد را دارد. به همین خاطر فعالیت در آن برای هر اینفلوئنسری کاملا ضروری است. با توجه به سابقه مدیریتی، محتواهای وی بیشتر متوجه این گروه است. 

مطلب مرتبط: چگونه تبدیل به اینفلوئنسر کسب و کارمان شویم؟

2-اوفر تیروش مدیرعامل شرکت Tomedes

برترین اینفلوئنسرهای دورکاری در سال 2021

شرک او در زمینه ترجمه از راه دور فعالیت دارد که در این زمینه امکانات متنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهد. همین امر باعث شده است تا از شرکت وی به عنوان پیشروترین بند در زمینه ترجمه یاد شود. وی به استفاده از هوش مصنوعی در دورکاری توجه ویژه دارد و تلاش می کند تا در محتواهای خود، نحوه این اقدام را به مدیران آموزش دهد. درواقع به عقیده او مهمترین دلیل عدم استفاده از دورکاری، اطلاعات کم مدیران از این حوزه است. این امر در حالی است که اگر تجربه آن را پیدا کنید، دیگر حاضر به بازگشت و انجام کارها به شیوه سابق نخواهید بود. محتواهای آموزشی وی تنها در صفحه شخصی لینکدین وجود دارد. با این حال مصاحبه های او را می توان در سایت های مختلف مشاهده کرد. نکته جالب این است که وی ایجاد تیم دورکار را از سال 2007 شروع کرده و در این مسیر، به راهکارها و نکات بسیار جالبی رسیده است. به همین خاطر محتواهای وی حاصل بیش از 13 سال فعالیت مداوم است. 

3-دارن مورف سرپرست تیم مجازی شرکت GitLab

برترین اینفلوئنسرهای دورکاری در سال 2021

درواقع دارن مورف در شرکت خود سمتی را دارد که شاهد آن در هیچ کسب و کار دیگری نیستیم. وی سرپرست تیم مجازی شرکت است. وظیفه او انجام اقداماتی است که باعث خواهد شد تا راندمان کاری افراد بهتر شود. در این رابطه دیگر مدیران شرکت بر این باور هستند که چنین سمتی برای هر برندی کاملا ضروری است. دلیل این امر نیز به این خاطر است که بیشتر مدیران، کمترین تجربه ای در زمینه دورکاری ندارند و طبیعی است که نگاه سنتی آنها به مدیریت، در تضاد با این شیوه باشد و مشکل هایی را ایجاد نماید. در این رابطه آمار شرکت بیانگر آن است که از زمان حضور آقای مورف در سال 2019، تیم مجازی این شرکت رشدی چندین برابری داشته است. وی مطالعه مداومی در زمینه دورکاری دارد و به صورت مداوم در روزنامه ها، محلات و وبلاگ های مختلف، مطالب آموزشی وی را می توان مشاهده کرد. همچنین می توانید محتواهای وی را در لینکدین و توییتر هم دنبال کنید. 

4- هایلی گریفیس مدیر روابط عمومی شرکت Buffer

برترین اینفلوئنسرهای دورکاری در سال 2021

خانم گریفیس یکی از منتقدان بسیاری از اقدامات سنتی در زمینه کاری است. برای مثال وی هیچ مزیتی برای جلسات حضوری قائل نیست. شرکت وی نیز تولیدکننده نرم افزارهایی است که مدیریت شبکه های اجتماعی را بهبود می بخشد. وی در مصاحبه‎ای اعلام کرده است که از سال 2015، دفتر کار را رها کرده اند و تیمی مجازی جایگزین آن شده است. آمارها در این زمینه حاکی از رشد فوق العاده این شرکت است. برای این امر که دورکاری به شیوه قالب شرکت ها تبدیل شود، وی مطالب متعددی درباره مزیت های این اقدام می نویسد که بسیاری از آنها از تجربیات خود شرکت است. محتواهای وی را می توان در صفحه شخصی لینکدین و توییتر مشاهده کرد که توسط بسیاری از سایت ها، بازنشر شده است. 

5-جیسون فرید بنیانگذار و مدیرعامل شرکت Basecamp

برترین اینفلوئنسرهای دورکاری در سال 2021

شرکت او در زمینه خدمات الکترونیک فعالیت دارد و یکی از اولین مدیرانی است که بحث سیاسی در داخل شرکت را ممنوع کرده است. در این رابطه وی عقیده دارد که مدیریت پروژه تنها زمانی امکان پذیر خواهد بود که به صورت دورکاری صورت گیرد. وی همچنین از مدافعان تیم های مجازی است. به عقیده او نرم افزارهایی که طراحی کرده، در این رابطه کمک بسیار خوبی محسوب می شود. همین امر باعث شده تا این برند مشتریان میلیونی داشته باشد. وی در کنار نوشتن مقاله، کتاب هایی را نیز منتشر کرده است. با این حال بیشتر تمرکز خود را بر روی تاثیر دورکاری بر ایجاد تعادل میان کار و زندگی شخصی گذاشته است. محتواهای کامل وی را می توانید در صفحه شخصی لینکدین و توییتر مشاهده کنید. 

مطلب مرتبط: چگونه با اینفلوئنسرها همکاری داشته باشیم؟

6-جاب وندر ورت مدیرعامل Remote.com

برترین اینفلوئنسرهای دورکاری در سال 2021

این امر که مدیر شرکتی باشید که خود در زمینه کمک به دورکاری فعالیت دارد، باعث می شود تا اطلاعات شما نیز بسیار بالا باشد. درواقع شرکت او پنلی را برای مدیران ایجاد می کند تا بتوانند تیم خود را به بهترین شکل مدیریت کرده و حتی دستمزد آنها را مصاحبه کنند. همچنین امکان استخدام دورکارها از سراسر جهان نیز وجود دارد. به همین خاطر سایت او یک درگاه پیدا کردن شغل نیز محسوب می شود. وی در محتواهای خود با مثال از موفق ترین برندها نظیر فیس بوک، تلاش کرده است تا اهمیت دورکاری را برای مدیران تبیین نماید. بیشتر محتواهای وی در سایت های مختلف از مصاحبه های او است. با این حال برای دسترسی کامل به آموزش ها و مقالات، لازم است تا صفحه شخصی لینکدین و توییتر را دنبال نمایید. 

7-کوین میلر بنیانگذار و مدیرعامل شرکت GR0

برترین اینفلوئنسرهای دورکاری در سال 2021

برند آقای میلیر آژانس بازاریابی دیجیتال محسوب می شود. وی بر این باور است که در جهان حال حاضر، عدم استفاده حداکثری از اینترنت به معمای از دست دادن یک فرصت طلایی است که دورکاری هم یکی از آنها محسوب می شود. نکته جالب این است که وی در سال 2021 موفق شده است تا عنوان کارآفرین سال را به دست آورد. وی در محتواهای خود تنها به اقدامات موفق و تجربه های مدیریتی خود در زمینه ایجاد تیم دورکار می پردازد. با این حال مصاحبه های وی، محبوب ترین آنها محسوب می شود. تمامی این موارد را می توانید در صفحه شخصی لینکدین و توییتر مشاهده کنید. 

8-هدر دوشای مدیرعامل شرکت Webflow

برترین اینفلوئنسرهای دورکاری در سال 2021

شرکت وی که در زمینه خدمات مالی فعالیت دارد، در چند سال قبل با مشکلات جدی مواجه شد. همین امر خانم دوشای را به سمت یک تصمیم مهم سوق داد که با فروش دفتر شرکت، فرصت را برای ایجاد یک تیم مجازی مهیا سازد. همین امر نیز باعث صرفه جویی بسیار در هزینه ها و امکان همکاری با بهترین ها از سراسر جهان شد. درواقع این برند هم اکنون فعالیت جهانی دارد که تنها به دلیل امکان همکاری با افراد مختلف از سراسر جهان است. همین امر باعث شده است تا وی در تلاش برای کمک به دیگر مدیران باشد تا با کمترین مشکل، تیم دورکار خود را ایجاد نمایند. اگرچه وی تنها در لینکدین فعالیت دارد. با این حال می توانید مصاحبه های وی را در سایت هایی نظیر Fast Company مشاهده کنید. نکته جالب دیگر اینکه در جدیدترین فهرست کارآفرین های زن، خانم دوشای موفق شده است تا در بین 25 نفر برتر قرار گیرد. 

9-کریس هرد موسس و مدیرعامل Firstbase

برترین اینفلوئنسرهای دورکاری در سال 2021

برند آقای هرد در زمینه بازاریابی و مدیریت برندهای مختلف فعالیت دارد. وی تیمی مجازی ایجاد کرده و به دلیل علاقه به این حوزه، با بیش از 2000 شرکت مصاحبه هایی را داشته است که تعدادی از آنها، مشتریان خود او هستند. درواقع وی تلاش می کند تا به دورکاری از دیدگاه های مختلف بپردازد و توصیه های افراد مختلف را در اختیار سایرین قرار دهد. همچنین وی به تحلیل آمارها از زمان شیوع ویروس کرونا و تاثیر آن بر شرکت ها پرداخته است. به عقیده وی تنها راه حل رهایی از بسیاری بحران ها، ایجاد تیم مجازی است. محتواهای کامل او را می توان در صفحه شخصی لینکدین و توییتر مشاهده کرد. 

مطلب مرتبط: چگونه اینفلوئنسری موفق باشیم

10-آندریاس کلینگر مدیر شرکت OnDeck

برترین اینفلوئنسرهای دورکاری در سال 2021

برند وی در زمینه مشاوره به کسب و کارها فعالیت دارد و برند وی بیش از یک میلیون کارمند از سراسر جهان را در اختیار دارد که رقمی قابل توجه است. وی در مقالات خود تلاش کرده است تا توصیه های لازم به مدیران علاقه مند به ایجاد تیم مجازی و نکات مهم در زمینه دورکاری بپردازد. نکته جالب این است که وی در تمامی مقالات، براساس آمارها و مثال های متعدد صحبت می کند که باعث شده است تا جذابیت کار افزایش پیدا کند. به مانند سایر موارد موجود در این فهرست 10 نفره، محتواهای وی را نیز می توان در صفحه شخصی لینکدین و توییتر مشاهده کرد. 

منبع : biz30.timedoctor
برچسب ها : اصول کسب و کار
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/3ByVRWt4
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه