سه شنبه, 17 دی 1398 - 08:37

بانک پاسارگاد توصیه کرد

برای دریافت پیامک رمز دوم پویا، ثبت صحیح شماره تلفن همراه در سیستم بانک الزامی است.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، جهت افزایش امنیت در پرداخت های غیرحضوری و جلوگیری از سوءاستفاده سودجویان، طرح استفاده از رمز دوم پویا، به صورت هماهنگ در نظام بانکی در حال اجراست. در این راستا بانک پاسارگاد علاوه بر ارائه روش های دریافت رمز پویا از طریق برنامه همراه‎بانک و کد دستوری USSD، امکان دریافت رمز پویا از طریق پیامک را نیز فراهم کرده است.

ثبت صحیح شماره تلفن  همراه برای دریافت رمز پویا

بدین منظور مشتریانی که به هر دلیلی پیامک های ارسالی از سوی بانک پاسارگاد را دریافت نمی کنند و یا اقدام به تعویض سیم کارت خود کرده اند، باید جهت اصلاح و ثبت صحیح شماره تلفن همراه خود به شعبه های این بانک مراجعه کنند. گفتنی است در حال حاضر مشتریان بانک پاسارگاد می توانند در زمان انجام پرداخت های غیرحضوری، با مراجعه به همراه‎بانک پاسارگاد، منوی «کارت» و انتخاب گزینه «رمز پویا»، رمز یک‎بار مصرف را دریافت کنند. امکان دریافت رمز پویا در سامانه اینترنت بانک نیز جهت انجام عملیات انتقال وجه کارت به کارت فراهم است.

همچنین مشتریانی که تلفن همراه هوشمند در دسترس ندارند، می توانند با شماره گیری کد دستوری #6*720* رمز پویا را از طریق پیامک دریافت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت بانک پاسارگاد به نشانی www.bpi.ir مراجعه و یا با مرکز مشاوره و اطلاع رسانی به شماره 82890 تماس حاصل کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید