2 استارتاپ مالی جزو برترین استارتاپ های سال ۲۰۱۸ - فرصت امروز

دوشنبه, 26 شهریور 1397 - 15:27

شبکه اجتماعی کسب و کار لینکدین در جدیدترین رتبه بندی، شرکت های جدیدی که در مسیر نوآورانه خود پیشرو هستند را معرفی کرده است.

به گزارش زومیت، با پیشرفت فناوری، قاعده بازی در همه حوزه ها تغییر کرده است. امروزه بازیگران اصلی اقتصاد دنیا، غول های سنتی سابق مانند صنایع نفت و گاز نیستند. در ادامه این مقاله زومیت برای آشنایی با مدل های جدید کسب و کار ۱۰شرکت برتر سال ۲۰۱۸ که تأثیر زیادی در حوزه فعالیت خود داشته اند، آشنا می شویم.

حمل و نقل

شرکت تاکسیرانی لیفت با سهم ۳۵درصدی از بازار حمل و نقل در بالاترین رتبه قرار دارد. لیفت اوایل این هفته در افتتاح شعبه جدید در کلرادو از رقیب اصلی خود اوبر، پیش دستی کرد. لیفت رقیب مهمی در برابر خود دارد اما در این فهرست تأثیر آن بیش تر احساس می شود.

استارتاپ اشتراک اسکوتر Bird با ارزش ۲ میلیارد دلاری که توسط تروایس واندرزاندن بنیان گذاری شده در رتبه پنجم قرار دارد. واندرزواندن سابقه کار به عنوان مدیر اجرایی در شرکت های لیفت و اوبر را در کارنامه خود دارد. رتبه نهم متعلق به Aurora از فعالان صنعت خودروهای خودران است.

غذایی-بهداشتی

در رتبه دوم شرکت بستنی سازی Halo Top است. استارتاپ ۶ ساله ای با مدل کارمندی دورکار که رکورد فروش تابستان امسالش برای شرکت های رقیبی مانند Ben & Jerys و Haagen-Daaz دست نیافتنی بود. از این دسته، شرکت تولید لوازم آرایشی Glossier نیز در رده بندی هشتم قرار گرفته است.

مالی

رتبه سوم متعلق به استارتاپ ۶ ساله خدمات مبادله ارزهای رمزنگاری شده و کیف پول دیجیتالی Coinbase است. پس از آن استارتاپ پرداخت مبتنی بر بلاک چین Riple در رتبه هفتم قرار گرفته است. با نگاهی به لیست برترین استارتاپ ها، تأثیر خدمات فناوری اطلاعات بر تحول بسترهای اقتصادی به خوبی مشخص می شود.

فناوری

شرکت داده کاوری و یادگیری ماشین Noodle.ai که با تحلیل اطلاعات آماری، مدیران کسب و کار را در تصمیم گیری بهتر یاری می کند، در رتبه چهارم قرار دارد. در نهایت رتبه دهم متعلق به شرکت Rubrik از شرکت های فعال در امنیت دیجیتال و رمزگذاری اطلاعات در سرورهای ابری است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی