پنج شنبه, 03 بهمن 1398 - 15:17

جدیدترین گوشی های سری گیمینگ برند شیائومی جهان را حیرت زده کرده است. درواقع خبر استفاده از رم 16 گیگابایتی خود دلیل کافی برای این اتفاق خواهد بود. این گوشی که از ظاهری عجیب نیز برخوردار است، حتی ممکن است عنوان قدرتمندترین گوشی سال را نیز به دست آورد، با این حال باید منتظر باشیم که تا پایان سال، برندهای دیگر چه تولیداتی را خواهند داشت.

بلک شارک 3

با توجه به این امر که این گوشی هنوز وارد بازار نشده است، اطلاعات بیشتری از آن وجود نداشته و برخی از تحلیلگران نیز بر این باور هستند که برند چینی سیاست همیشگی اپل را برای معرفی محصول خود پیاده کرده است. درواقع آنها تنها به ذکر چند ویژگی بسنده کرده و این امر باعث می شود تا ذهن افراد همچنان کنجکاو باقی بماند، با این حال نباید از طراحی متفاوت این سری نیز غافل شوید.

مطلب مرتبط: ورود شیائومی به عرصه تولید گوشی‌ های هوشمند گیمینگ یا مختص بازی

درواقع جذابیت و تنوع جالب رنگ در این گوشی به بالاترین حد خود رسیده است. این امر در حالی است که معمولا گوشی های سری گیمینگ، ظاهر چندان جذابی را نداشته اند به همین خاطر ممکن است با فروشی فراتر از حد تصور آن مواجه باشیم. استفاده از چیپست اسنپدراگون 865 و باتری به مراتب قدرتمندتر در مقایسه با سری دوم این برند و پشتیبانی از اینترنت نسل پنجم، از دیگر ویژگی های قابل ذکر محسوب می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید