شنبه, ۲۲ مرداد(۵) ۱۴۰۱ / Sat, 13 Aug(8) 2022 /
           
فرصت امروز

یک رویداد بین المللی با همکاری دفتر ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دفتر مبادلات آکادمیک آلمان (DAAD) ۱۹ مهرماه در تهران آغاز به کار می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، رویداد بین المللی Falling Walls Lab Tehran با همکاری دفتر ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دفتر مبادلات آکادمیک آلمان  (DAAD)  برگزار می شود.

در این رویداد پس از فراخوان عمومی از دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا، پسادکترا و اعضای شرکت های فن بازار، کارآفرینان و صاحبان ایده در زمینه های مختلف، ایده پردازان ایرانی ۲۱۷ایده به دبیرخانه رویداد در تهران فرستادند.

از این تعداد ۳۱ ایده مرحله نخست داوری را با موفقیت پشت سر گذاشتند و صاحبان این ایده ها پس از شرکت در کارگاه آموزش نحوه ارائه  ایده، صبح روز چهارشنبه ۱۹ مهر در آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای انتخاب یک ایده، رقابت و در مدت سه دقیقه از ایده خود دفاع می کنند.

منتخب این مرحله رویداد، در مرحله نهایی رقابت بین المللی Falling Walls Lab که ماه نوامبر در برلین برگزار خواهد شد، شرکت خواهد کرد.

ایده پردازان ایرانی امسال نخستین بار است که در این رویداد بین المللی شرکت می کنند.

برچسب ها : فرصت کسب و کار
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/cNZhFQi5
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه